Naturalne zdjęcia ślubne, pełne emocji, które przedstawiają Twoją historię.

Witam serdecznie na naszej stronie. Jestem fotografem ślubnym, specjalizującym się w nowoczesnej fotografii ślubnej na najwyższym poziomie dla par z Londynu i okolic. Jeżeli szukasz doświadczonego Polskiego fotografa ślubnego znającego tradycje i kulturę oraz poruszającego się poprzez Londynskie krajobrazy z zamkniętymi oczami to jesteś we właściwym miejscu.

POROZMAWIAJMY

HISTORIE ŚLUBNE

PODCZAS DNIA ŚLUBU

Moje podejście do fotografowania Twojego ślubu jest całkowicie naturalne. Nie ingeruje w ceremonie ślubna. W razie potrzeby poprowadzę Was, podając wskazówki. Nie układam Was w nienaturalne pozy, fotografuje prawdziwych ludzi, prawdziwe chwile i prawdziwe emocje. Chce, abyście pamiętali, jak czuliście się w najważniejszym dniu w swoim życiu.

Mój styl to reportaż lub dokument, jak lubisz to nazywać, z kreatywnym akcentem. Nie oznacza to, że nie zrobię żadnych zdjęć grupowych, bo te są bardzo ważne. Ograniczam to do minimum, aby nie trzymać Was z dala od imprezy. To samo stanie się z Waszymi pięknymi portretami, uchwyconymi w naturalny sposób, zachowującymi na zawsze Wasze emocje i szczęście.

PORTFOLIO

SZCZERA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

POLSKI FOTOGRAF ŚLUBNY W LONDYNIE

Jestem londyńskim fotografem ślubnym, który uwielbia przebywać między ludźmi.

Moja filozofia opiera się wyłącznie na przyjaźni i zabawie. Mieszanie się z gośćmi jako przyjaciółmi z małymi kamerami pozwala na fotografowanie wesela w najlepszym wydaniu. Kocham wesela, a moje podejście jest swobodne i dyskretne, abyście poczuli, że nie musicie się martwić, że w pobliżu jest fotograf. Otrzymuje wiele opinii od naszych par, że goście nie odczuli ze na ślubie i weselu obecny był fotograf. To daje mi niezwykłą satysfakcję.

Jestem osoba, która uwielbia przebywać wśród szczęśliwych ludzi. Skupiam się na nich, ich powiązaniach i śmiechu i cieszę się, widząc to na zdjęciach. Uwielbiam interakcję międzyludzką i bardzo uważnie obserwuje szczere chwile, które trwają wiecznie.

MASZ PYTANIA?

P: Dlaczego jesteś fotografem ślubnym?
O: Kocham śluby, bo kocham ludzi. To bardzo ważne, aby uczynić czyjś dzień wyjątkowym i mam z tego tyle radości. Uwielbiam uchwycić emocje i połączenia między ludźmi i nie wyobrażam sobie, żeby tego nie robić.

P: Jak długo zajmujesz się fotografią ślubną?
O: Fotografia ślubna zajmuje się od 2011 roku, ale fotografować zacząłem w 2008 roku, kiedy otrzymałem pierwszą profesjonalną lustrzankę cyfrową. Sprawdź historię tutaj.

P: Tak naprawdę nie lubimy być przed kamerą. Czy to będzie problem? Czy nadal możemy uzyskać naturalnie wyglądające obrazy?
O: Oczywiście ze zrobię Wam naturalne zdjęcia! Około 90% osób, które fotografuje, początkowo wstydziło się kamery. Nie stanowi to dla mnie problemu, jeśli boisz się kamery. Regularnie słyszę po zaręczynach lub ślubie „Hey, bardzo nam to ułatwiło, czuliśmy się tak zrelaksowani, WIELKIE DZIĘKI!”. Skupiam się na tym, abyście byli sobą, dobrze się bawili, mieli trochę czasu dla was dwojga i zdobywali ważne dla WAS zdjęcia. W tym celu staram się pomóc Wam zrelaksować. Robię to, poznając Was przed dniem ślubu pozwalając Wam również poznać mnie, abyśmy mogli zbudować ZAUFANIE. W rezultacie mamy to zaufanie przed dniem, co robi różnicę!
Innym sposobem, aby poczuć się bardziej komfortowo w dniu ślubu, jest poćwiczenie przed kamerą. Sesja narzeczeńska przed wielkim dniem to świetna okazja do tego.

P: Jak długo będziemy czekać na nasze zdjęcia ślubne po ślubie?
O: Przygotuje je w ciągu maksymalnie czterech do ośmiu tygodni.

P: Czy możesz polecić Polska Restauracje w Londynie gdzie możemy zorganizować Polskie wesele w Londynie?
O: Jasne, polecam z całego serca Polska Restauracje Ognisko zlokalizowana na South Kensington. Zorganizujecie tam Polskie wesele na najwyższym poziomie.

Enquire now

 

DD slash MM slash YYYY